Ви є тут

Про реформу медицини

Зображення користувача kiriv.

Читаєш все, що пропонує наше нове міністерство про реформи в медицині і думаєш: " А чому б нам не взяти і не прийняти всю нормативну законодавчу базу в країні із законів штату Каліфорнія?" А, що по населенню майже така сама цифра, територія правда трохи більша, але скільки можна заощадити на цьому часу і коштів..... Прочитав сьогодні в неті і повністю згоден з тим що написано нижче :
"Спілкуюся з лікарями. З різними, не тільки психіатрами. Їм погано, ще гірше їх пацієнтам. Майже всі розуміють: реформи не існує. А існує щоденне втоптування в бруд останніх надій. І очікування колапсу всієї медичної системи. Упевнений, "зал" проголосує правильно, оскільки того бажає Адміністрація Президента.

А потім, через місяці, станеться неминуче. Дивна команда пані Супрун піде. У небуття. Знову ніхто не проаналізує минуле. І ніхто не відповість за зруйноване. Хтось все спише на підступи Путіна, хтось на американців. А "зал" буде, як і раніше, підтримувати волю Високого Начальства. Така у нас парламентсько-президентська республіка.

Автор: Семен Глузман. Джерело: Новое время
Автор: Блог Медіа"